Strona głównaaktualności › Zawody Pływackie "Dzień Dziecka"

Zawody Pływackie "Dzień Dziecka"

 

Z ogromną radością zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2010-2017 na niezapomnianą imprezę z okazji XXX - lecia naszego klubu SKALAR Słupsk oraz obchodów Dnia Dziecka! To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2024 roku i będzie pełne niespodzianek oraz fantastycznej zabawy.

Na każdego małego uczestnika czeka mnóstwo atrakcji:

  • Pamiątkowy medal: Aby uczcić nasze wspólne świętowanie, każdy uczestnik otrzyma specjalnie zaprojektowany medal na pamiątkę tego cudownego dnia.
  • Słodka paczka: Dla słodkiego akcentu każde dziecko otrzyma paczkę pełną pyszności, które na pewno umilą czas spędzony na naszej imprezie. 
  • Konkursy z nagrodami: Przygotowaliśmy szereg emocjonujących konkursów, w których dzieci będą miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i zdobyć dodatkowe nagrody.
  • Puchary dla najlepszych drużyn: W duchu zdrowej rywalizacji najlepsze drużyny zostaną nagrodzone pucharami, co z pewnością doda emocji i zmotywuje do sportowej walki.
  • Wyjątkowe medale dla najlepszych dzieci w każdej kategorii wiekowej: Chcemy docenić talent i zaangażowanie w każdej kategorii wiekowej, dlatego najlepsi zawodnicy otrzymają specjalne medale.

To będzie dzień pełen wrażeń, radości i wspólnego świętowania. Nie może Was zabraknąć na tej niezwykłej imprezie, która łączy pokolenia klubu SKALAR Słupsk i celebruje magię dzieciństwa. Dołączcie do nas i sprawmy, by ten dzień na długo zapadł w pamięci zarówno małych, jak i dużych uczestników.

 

Czekamy na Was 9 czerwca! Nie zapomnijcie zarezerwować tego dnia tylko dla nas!

Szczegóły wkrótce :)

 

Do zobaczenia,

Zarząd Klubu SKALAR Słupsk

berndorf-baderbau-10850.jpg

activenow-19209.jpg

Znajdź na facebook

h2oshop-11650.jpg

 

vpinvestment-547.jpg